Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 19:12:42
EUR 34.7810 19:12:42
USD 32.3791 19:12:42
ALTIN ONS $2341.9950 19:12:42

Grafiği gönderen: Carpediem37

Gbpusd 30 m

Lordun yükselen kaması huzurlarınızda ^_^

1.24326 ve 1.25163. Bu noktalar geçilmeden alım yapmayın.
Öngorüdür. İlk kama denemesi. Şaka bir yana yükselen kama var. Önemli bir directeyiz.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. İyi geceler

ADURAYY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Peki teşekkür ederim iyi geceler

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yok ben orda kırıklar icin platin takılıyor ya onu kastettim ^_^ platini biraz araştırcam. Ama şuan çok sert bir hareket yaklaşıyor. O yüzden emtia analizlerine girmek istemiyorum. Durumlar düzelirse platin cizer ekleriz.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Biliyorum onu bilgim var.. bencede almamak belkide en iyisi biranda elinizde kalıyor hayırlısı diyelim arada platine göz gezdirirseniz benide eğer ki unutmazsanız aklınıza düşersem, etiketlerseniz sevinirim *_*

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Allaha şükür kafayı kırmazsak platin almıycam ^_^ Platinde usdzar iliskisini bir arastırın.?

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Hiç platin aldınız mı? Ben bu kadar oynak ilginç bir enstrüman görmedim..

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Şu olaylar normale dönmeden sanayi metalleri negatif hocam. Talep kalmadı. Millet evinden çikamıyor. Ortalık düzelsin. Pastaya hep birlikte üfleriz inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Teşekkürler hocam .. aynen dediğiniz gibi .. umarım tez vakitte çıkarız şu darboğazdan eksik olmayın hayırlı kazançlar iyi çalışmalar...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ne güzelsin kardeş sen.

ZaferÖzd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Kaptanım hayırlı akşamlar sağolasın :)

Kaptan__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Biraz tersteyiz maalesef :(

Babavanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babavanga_ ()

dostum umarım tersde degilsindir.

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan__ ()

Müdür yardımcısı hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

@ADURAYY is kazası diyelim . Alt yorumda belirttim. Benle ilgili değil ama. Globalde ne var ne yok ters döndü. Unutma! Sonunda iyiler mutlaka kazanır.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Platinde tarihi dipleri gördük. Daha ne kadar düşer diye bir grafik atmıştım , mübarek iceberg çıktı. Bir o kadar da alttan çıktı. ^_^

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZaferÖzd ()

Hocam sizler gönüllerimizin yıldızısınız, sessiz takipçilerinizin... Allah sizlerden razı olsun , iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

@Carpediem37 alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hayırlı akşamlar. Resimler ilerledi epey ^_^ Yeni sayfa açtın demek? Altın gümüş derken platin desin demek. Allahtan bronz yok ^_^
Bakarız insallah.

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Geçenlerde sormuştum size çok ucuz demiştiniz. sonrasın da 116 gördü aklımız çıkıyordu az kalsın^_^

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

Arkadaşım sizlerin sayesinde alım satım yapıyoruz paylaşımlarınız bizahmet devam edim yıldız arayan gök yuzune bakması yeterli olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kanka, platin ile ilgili çok kıymetli kardeşlerimin @dost55 @ADURAYY ne olacağı ile ilgili bilgi talepleri var. Kanka ben bu platinden hiç anlamıyorum, bilgimde yok. Bilgi sahibiysen kardeşlerime yardımcı olup öngörüde bulunursan sevinirim.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bende bir tane uydurmalik var. Grafik paylaşıyorum. Görsel bir olay o. Sadece yıldıza çöküyorlarsa gece gelmek lazım ^_^

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Ressam hayırlı aksamlar, müsait bir zamanında platin icinde okkalı bir resim çizzen memnun olurum, teşekkürler :))

Platin sayfasindayim :))

0BeğenmedimŞikayet

ZaferÖzd ()

Anladım hocam takipdeyim, bol kazançlar olsun hepimiz için inş.

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kanka yıldızları bir aç istersen, grafik paylaşmana bile gerek yok. Hapşur like alırsın. Yıldızı olmayıp ancak çok bilgili arkadaşlara haksızlık olmasın diye Ben de yıldızları kapattım, görünmüyor. Gümüş- parite- rasyo- ons- dolar millete yardımcı olmak için uykusuz kalıp grafik hazırlayıp sunuyoruz, dediğin gibi beğenen yok gibi bir şey. Onun için şu anda gözümü açtın, ben de kendimi arka plana almaya karar verdim, artık.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Simdi trader ilk bakınca grafikte ne görüyorsa odur. Kama olusmuş ama hala uyuzlanıyor. Dediğim gibi ons altın ile şuanda aynı durumda. Pozisyondaysan ons altını da takip et. Hamle sansın olur, çıkmak yada kalmak için.

ZaferÖzd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZaferÖzd ()

Altındaki açıklamanız olasaydı kesinlikle anlıyamazdım:)ben bunun için de teşekkür ediyorum.

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah kanka. Sorma 1300 takipçi ve bir o kadarda stalker var hâlâ beğenide sürünüyoruz - _-

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kanka. Senin, like ihtiyacın yok biliyorum ama göz hakkıdır kabul et.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum